Andrea Verešová (36) sa môže aj po dvoch deťoch pýšiť dokonalou postavou, ktorú predvádza na mólach pokojne aj v spodnom prádle. Oku pozorného diváka však určite neunikol objem v dekolte, ktorý modelke pred pár rokmi odrazu pribudol. Redakcia extra.cz Andreu vyspovedala, aby zistila, ako je to s jej silikónmi. 

Po priamej otázke na telo, v ktorej sa redaktorka pýta na zázračnú zmenu veľkosti poprsia, odpovedala Andrea viac ako neštandardne. Vyjadrila sa totiž, že v 18-tich mala prsia aj 4-krát väčšie ako dnes, pretože užívala hormonálnu antikoncepciu, používala push-up podprsenky, a tak sa to s dnešnou veľkosťou nedá ani porovnať. Redaktorka zrejme naznačovala, že práve dnes ich má modelka väčšie v porovnaní s obdobím, kedy mala sladkých 18, a tak pokračovala v zvedavých otázkach.

Andrea má poriadny dekolt.

Keď sa však opýtala, či Andrea podstúpila plastickú operáciu, modelka sa snažila z otázky vymotať obratne ako politik v nedeľnej relácií: “K tomu sa nebudem vyjadrovať. Plastika je podľa mňa taká nešťastná téma. Nikto nechce počuť pravdu. Keď poviete jedno, je zle, keď druhé, je ešte horšie,” kľučkovala vyštudovaná právnička z nepríjemnej témy.

Modelka tvrdí, že v 18-tich mala prsia až 4-krát väčšie ako dnes.

Zaklincovala to aj ďalšia odpoveď na odvážnu otázku neoblomnej redaktorky, či konkrétne Verešová podstúpila zákrok: “Ja nemám vôbec nič proti plastikám, zatiaľ som konkrétne o ničom nepremýšľala. Musím si zaklopať, príroda ku mne bola štedrá a som jednoducho spokojná s tým, čo mi príroda nadelila,” zakončila tematiku modelka. Zdá sa tak, že zatiaľ sa Andrea o tom, ako prišla k tejto veľkosti dekoltu, nehodlá podeliť s verejnosťou.

Zdroj: extra.cz | Foto: Facebook, Instagram