Andrea Verešová je ikonou modelingového sveta u nás i v zahraničí. Napriek niekoľkým nepríjemným kauzám ju fanúšikovia stále obdivujú a značky aj firmy sa doslova bijú, kto získa 42-ročnú rodáčku zo Žiliny ako prvý. 

Modelka odštartovala svoju kariéru v roku 1999, keď získala prestížny titul v súťaži Miss. Pôvabnú krásku si však nevšimla len porota a diváci, ale zahľadel sa do nej aj jeden z najlepších hokejistov sveta, Jaromír Jágr.

Netrvalo dlho a s príchodom nového milénia už tvorili stabilný pár. Ich láska nebol len chvíľkový flirt, vydržalo im to celých 6 rokov. Dnes však Andrea žije usporiadaný život po boku svojho manžela, právnika Daniela Volopicha, za ktorého sa vydala v roku 2007 po niekoľkomesačnej známosti.

Za tie roky v šoubiznise sa aj dvojnásobná mama výrazne zmenila, nehovoriac o niekoľkých kozmetických úpravách, ktoré otvorene priznáva. Najnovšie sa fanúšikom pochválila prvým profesionálnym photoshootingom z gréckeho vydania magazínu VOGUE. Ruku na srdce, spoznali by ste ju? Najviac vás zrejme upútajú kučeravé vlasy a úplne iná tvár! Ak sa ale zapozeráte lepšie, nájdete ju tam.

FOTO z prvého photoshootu pre grécky VOGUE nájdete  >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/andreaveresovaofficial