Známa slovenská modelka Andrea Verešová (39), ktorá patrí medzi najkrajšie ženy šoubiznisu, prežíva počas sviatkov nepríjemné chvíle. Internetom začalo kolovať intímne video, na ktorom je žena vyzerajúca ako Andrea pri posteľných hrátkach. Verešová ale pení!

Modelka Andrea Verešová, ktorej sa v práci darí a dostala aj televíznu ponuku, má v týchto dňoch hlavu v smútku. Doposiaľ neznámy anonym rozposlal do redakcií intímne video, v ktorom si žena vyzerajúca ako slovenská kráska užíva posteľné hrátky. 39-ročná modelka po tom, ako sa zábery dostali na internet, vypenila.

Verešová na Instagrame tvrdí, že ide o videomontáž, ktorá má poškodiť a zdiskreditovať ju aj jej manžela Daniela Volopicha. Následne zverejnila zábery muža, ktorý ukazuje, ako sa dá prostredníctvom aplikácií zmeniť podobizeň tváre.

Video ženy s jej výzorom ju zrejme poriadne naštvalo, a dokonca podala trestné oznámenie. Od fanúšikov žiada pomoc s dolapením neznámeho človeka, ktorý video zhotovil a rozposlal, pričom núka aj štedrú finančnú odmenu: “Za poskytnutie informácií vedúcich k dopadnutiu páchateľa ponúkame 50 000 eur,” dodala na záver.

INTÍMNE ZÁBERY Z POSTELE SI POZRIETE >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: zena.pluska.sk │ Foto: IG/andreaveresovaofficial