Luxusná svadba v Michalovciach sa stala za pár dní doslova hitom internetu. Slováci ostali ohúrení bohatým svadobným pohostením, no najmä bielo-zlatými šatami nevesty, ktoré pred časom predviedla na módnej prehliadke modelka Andrea Verešová. Tá zareagovala na to, že inšpirovala mladú nevestu z východu. 

[sociallocker]Evka (19) z Michaloviec sa pred pár dňami vydávala a jej rozprávková svadba vyvolala na Slovensku doslova ošiaľ. Medzi najviac diskutované témy patria aj šaty nevesty, pri ktorých sa inšpirovala práve slovenskou modelkou Andreou Verešovou. Andrea šaty predviedla na módnej prehliadke pre návrhárku Natashu Azariy, ktorá šaty mladej neveste ušila na mieru.

svadba michalovce

Svadobné video spolu s fotkami sa rozšírili Slovenskom bleskovou rýchlosťou a doniesli sa aj ku samotnej Verešovej. A čo na to Andrea? Z toho, že mladú Evku inšpirovala, sa úprimne potešila: “Pokiaľ kohokoľvek inšpirujem a modely, ktoré predvádzam, sa aspoň niekomu páčia, som za to rada. Novomanželke prajem, aby jej šaty v manželstve priniesli veľa šťastia,” dala odkázať mladej neveste pre Nový Čas.

luxusna svadba michalovce

Zdroj: cas.sk  | Foto: Facebook[/sociallocker]