Kulinárska šou Bez servítky si našla medzi Slovákmi mimoriadne množstvo priaznivcov, pričom uplynulý týždeň si pred kamerami porovnávala svoje skúsenosti ďalšia pätica súťažiacich. A kým mnohých divákov pobúrila účasť Petra Antala z Košíc, iných odvážnymi fotografiami prekvapila brunetka Verona.

Uplynulý týždeň sa v relácii Bez servítky predstavila pätica súťažiacich z východného Slovenska, pričom ako prvá v šou navarila brunetka Verona. 25-ročná Trebišovčanka sa živí ako someliérka a recepčná, ktorá si však zarába aj ako plus size modelka.

,,Konečne sa mi začínajú otvárať nové dvere a popravde mi to trošku aj nahrnulo slzy do očí, keď som si uvedomila, aké to bolo šialené obdobie. Cez deň práca, nočákom do Bratislavy a celý deň školenie a fotenie booku, potom domov a na ďalší deň zas práca. Šialené, ale stalo to za tu únavu,“ napísala nedávno na sociálnej sieti.

,,Chcem sa poďakovať mojej mame, ktorá mi Famemnagement ukázala. Môjmu priateľovi za to, že ma ženie do týchto vecí. A, samozrejme, Vám, mojim priateľom, ktorí ma podporujete a prežívate tieto radosti so mnou,“ dodala dojatá kráska, ktorú v šou o dva body porazil Daniel.

Veronu v plavkách a podprsenke môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/verona_tothova, FB/Bez servítky – TV JOJ