Slovenský šoubiznis sa oficiálne rozrastie o ďalšie bábätko! Po týždňoch dohadov, kedy fanúšikovia moderátora Sajfu a redaktorky Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej iba polemizovali nad skutočnosťou, či je markizáčka skutočne tehotná, prišlo veľké rozuzlenie!

Veronika Cifrová Ostrihoňová (30) a Matej “Sajfa” Cifra (39) patria k najstabilnejším párom slovenského šoubiznisu, pričom spoločnou cestou životom kráčajú takmer 10 rokov. Potom, ako sa v septembri 2016 vzali, sa mnohí zaujímali, kedy sa rodinka rozrastie o ďalšieho člena. Otázky verejnosti nabrali na intenzite o rok neskôr, kedy sa sympatický pár začal pravidelne objavovať aj na YouTube scéne, kde si získali mimoriadne široké publikum.

Sú tomu práve dva týždne, čo denník Nový Čas prišiel s informáciou, že krásna redaktorka má pod srdcom nosiť svoje prvé dieťatko. Aj keď sa Cifrovci k predmetnej správe absolútne nevyjadrovali, zlom nastal práve dnes ráno. Veronika bola totiž jedným z hostí v markizáckom Teleráne, kde šťastnú novinku potvrdila. Rovnako sa správa objavila aj na webe Fun Rádia, kde je Sajfa stabilnou súčasťou tímu viac ako 15 rokov.

„Sme ešte stále v relatívnom začiatku našej spoločnej rodičovskej cesty, ale z týždňa na týždeň sa tešíme viac a viac,” potvrdil moderátor a YouTuber. Budúcim rodičom srdečne blahoželáme!

Zdroj: Markiza, FunRadio | Foto: Instagram/VeronikaOstrihonova, Sajfa