Veronika Cifrová Ostrihoňová patrí medzi známe osobnosti slovenského šoubiznisu, ale najmä spravodajstva. Redaktora Televíznych novín a moderátorka Smalltalku rádia Europa 2 však prežíva najbolestivejšie chvíle, ako sama priznala.

Rovnako ako jej manžel, moderátor Sajfa, aj Veronika rada a často prispieva svojimi zážitkami na sociálne siete. To, čo však v súčasnosti prežíva, by nechcel zažiť nikto z nás. So svojou strašnou a bolestivou skúsenosťou sa podelila 15. febuára 2018 aj na sociálnu sieť Instagram.

“Dnes som zažila doteraz najväčšiu bolesť. Bez srandy. Tresla som dverami auta. Akurát som v nich zabudla prst,” priznala markizácka redaktorka. Svoju nepríjemnú skúsenosť však následne zobrala s humorom, keď pridala na My story video ako varí: “Ale jesť treba aj s invalidným prstom!”

Smiech ju však nasledujúce ráno prešiel, keď poznamenala: “Opäť modrejší. Takmer celú noc horel od bolesti, srandy kopec. Dávajte si pozor na dvere od auta!!!” A žiaľ, okolnosti ju donútili ísť so zranením do nemocnice. Veronika, skoré uzdravenie prajeme!

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, pixabay.com