Veronika Nízlová pred pár týždňami poriadne šokovala fanúšikov, keď oznámila tehotenstvo. Dokonca sa už stihla pochváliť aj rastúcim bruškom, pričom sa pripravuje na novú rolu matky. S otcom dieťaťa však absolútne neráta!

Členka speváckeho dua Twiins sa v decembri minulého roka rozviedla s manželom Tomášom Krúpom po piatich rokoch. Oficiálne bola ,,single“, keďže sa od rozvodu v spoločnosti neobjavila so žiadnym novým partnerom. O to viac prekvapila, keď prezradila, že sa čoskoro stane mamou.

35-ročná speváčka otvorene priznala, že otec dieťaťa sa nechce podieľať na starostlivosti o bábätko a rovnako nebude ani po jej boku. I keď sa médiá, no taktiež fanúšikovia snažili zistiť meno otca, Veronika si túto informáciu úzkostlivo stráži. ,,Moji priatelia a rodina tému otec už nerozoberajú. Vedia, že si neželám, aby sa ma na to vypytovali, a som rada, že to rešpektujú,“ povedala v rozhovore pre Plus 7 dní.

Nízlová je však v pokročilom štádiu tehotenstva, v dôsledku čoho musí uvažovať nad ľuďmi, ktorí jej podajú pomocnú ruku. V tomto prípade to budú jej milovaní rodičia. ,,Po pôrode budeme s bábätkom bývať u nich v Hronskom Beňadiku. Naši sa nevedia dočkať, že si vnúča budú môcť vychutnávať oveľa častejšie ako vnučku Lindu, ktorá je s mojou sestrou Danielou v Taliansku. U rodičov si budem chystať aj detskú izbičku a všetko ostatné pre maličké,“ vysvetlila budúca mamička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: plus7dni.pluska.sk  |  Foto: IG/veronikatwiins