Pápež František ešte pred odchodom stihol odslúžiť svätú omšu v Šaštíne, ktorej sa zúčastnilo viac ako 50-tisíc ľudí. Medzi veriacimi sa objavili aj naši politici vrátane ministerky investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Veroniky Remišovej, ktorú sprevádzal jej manžel.

Šéfka strany Za ľudí svoju rodinu na sociálnych sieťach ukazuje iba sporadicky. Ak sa tak stane, dáva si záležať, aby predovšetkým jej deťom nebolo vidieť do tváre. Po dlhšom čase však spravila výnimku a zverejnila záber so svojím manželom Milanom, ktorý je poslancom mestského zastupiteľstva Bratislava-Staré Mesto.

Dvojica taktiež zavítala do Šaštína, kde si vypočula dôležité slová Svätého Otca. Veronika Remišová sa jeho vyjadrenie rozhodla pretlmočiť aj širokej verejnosti. ,,Neprestaňte byť na ceste. Odkaz pápeža Františka v Šaštíne. A vzácnym darom je, keď na tej ceste, často ťažkej, sa máte o koho pevne oprieť,“ napísala politička mysliac na svoju polovičku.

Ministerku určite potešilo, že tentokrát sa nedočkala kritiky, ale mnohých pochvalných slov. ,,Toto je vzor kresťanskej rodiny. Držím vám palce, nevzdávajte to,“ napísala Darina. ,,Veronika, vydala si sa na správnu cestu. Len vydržať,“ takto znel ďalší povzbudzujúci odkaz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Veronika Remišová  |  Foto: FB/Za ľudí, Twitter