Talentová šou Česko Slovensko má talent je doslova nabitá ľuďmi, ktorí dostali do vienka obrovský potenciál zažiariť na pódiu. Medzi bizarnými vystúpeniami sa totiž sem-tam objaví aj skutočný talent, ako to bolo i v prípade iba 17-ročnej rodáčky z Handlovej. Po vystúpení si však od poroty musela vypočuť poriadnu dávku kritiky.

Veronika Bauerová sa s nadšením postavila pred porotu, pričom priznala, že nechodí do školy, a zároveň nemá záujem pracovať. Dokončila povinnú desaťročnú školskú dochádzku a dnes je jej cieľom flákať sa po vonku s kamarátmi a spať. Svojím vyjadrením zaskočila predovšetkým Jara Slávika, ktorý neskrýval prekvapenie.

Mladá dievčina sa však nakoniec odhodlala a zaspievala náročnú pieseň od zosnulej speváčky Whitney Houston. Svojím hlasom zdvihla zo stoličiek divákov a šokovala aj samotnú porotu. Namiesto chvály sa jej však snažili prehovoriť do duše. „Videl som stovky talentov, ktorí si ho prechľastali, prefetovali, skončili, zomreli. Máš deväťdesiatpercentnú pravdepodobnosť, že pôjdeš v ich stupajach. Si na tom zle, horšie, ako si myslíš. Si z malého mesta, kde sa bude zatvárať baňa, nebude robota. Nájdeš si chlapca, urobí ti deti, skončíš v depresiách, bez zubov,“ varoval súťažiacu Jaro Slávik.

Snahou obávaného kata však nebolo dievčinu ponížiť, ale motivovať ju, aby radikálne zmenila svoj život. Málokto však veril, že by si slová poroty vzala k srdcu. Svojím najnovším odkazom na sociálnej sieti však poriadne prekvapila. ,,Ďakujem, porota mala pravdu. Moc si toho vážim a budem sa snažiť to čo najďalej dotiahnuť,“ napísala Veronika na sociálnej sieti.

Zdroj: Facebook  |  Foto: YouTube  |  Video: YouTube