Sesterské duo Twiins, ktoré je na hudobnej scéne už takmer 25 rokov, má fantastickú novinku. Potom, čo Daniela Nízlová porodila dcérku svojmu partnerovi Stanislavovi Lobotkovi, prekvapila oznamom o tehotenstve aj jej dvojička Veronika, ktorá je oficiálne “single”!

35-ročné speváčky Daniela a Veronika Nízlové si dali začiatkom uplynulého roka pauzu od spoločnej kariéry, keď jedna zo sestier porodila vytúženú dcérku Lindu. Vebi následne ohlásila sólovú kariéru, pričom po niekoľkých skladbách prekvapila informáciou o rozvode. S manželom Tomášom Krupom sa následne rozviedli začiatkom tohto roka, a aj keď sa zdalo, že krásna twiinska je dnes slobodná a bude sa venovať výhradne spevu, opak je pravdou.

Len pred okamihom totiž brunetka oznámila svojim fanúšikom, že pod srdcom nosí svoje prvé dieťatko! “Už to asi viac neskryjem! V novembri budem mať tú česť byť “mama”. Je to najkrajšia úloha v mojom živote a teším sa, že sa mi tento sen splní. Neviem sa ťa dočkať, lásočka moja milovaná,” uviedla speváčka k prekvapivej fotografii. Aj keď aktuálne nie je známe, kto je otcom dieťatka, budúcej mamičke srdečne blahoželáme!

Foto s bruškom si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ veronikatwiins