Vianočná atmosféra strhla aj obľúbenú moderátorku Kvetku Horváthovú, ktorá si po konci reality šou Farma 9 môže konečne vydýchnuť, keďže jej ,,víkendové služby“ sa skončili. Plnohodnotne sa môže venovať svojej rodine a príprave štedrého dňa. No čo na ňom bude netradičné?

Kvetka pochádza z Bánoviec nad Bebravou a preto si ako rodáčka z tohto kraja osvojila staré tradície. Na sviatočnom stole sa tak bude nachádzať ovocie, oplátky s medom a cesnakom a predovšetkým štedrák. Rozhodne nemôže chýbať zemiakový šalát či kapustnica. Na kapra u Horváthových neuvidíte. Rodina moderátorky ju však prehlasovala a tak pripravuje tresku.

Aj napriek tomu, že na tradičného kapra musela zabudnúť, kupovanie darček si užíva. No prioritou sa pre ňu stala jedna vec. ,,Sústredím sa na to, aby dcéra našla pod stromčekom to, čo potrebuje a po čom jej duša a srdiečko túži,“ uviedla pre topky.sk starostlivá mama. Kvetka je totiž názoru, že si môžeme kúpiť čo potrebujeme celý rok, a tak ju poteší maličkosť v kruhu jej blízkych.

Zdroj: topky.sk  |  Foto: Instagram