Po štedrovečernej večeri si slovenské rodiny pod stromčekom našli vysnívané darčeky, ktoré zakončili čarovný sviatočný deň. Inak tomu nebolo ani u známych tvárí slovenského šoubiznisu. Kým Jasmina Alagič Vrbovská bola zasypaná luxusom, Zuzana Strausz Plačková si tento rok želala len jedno.

Medzi zaužívané vianočné tradície patrí na Slovensku aj obdarovanie rodiny a blízkych darčekmi, po ktorých túžia. S tým, čo objavia pod ozdobeným stromčekom, sa mnohí pochvália aj známym na sociálnej sieti. Inak tomu nie je ani v prípade obľúbených tvárí nášho šoubiznisu.

Zuzana Strausz Plačková, ktorá si nedávno nechala urobiť nové úpravy na tvári, patrí k milovníčkam Vianoc i darčekov. Keďže si už ale podľa vlastných slov ako úspešná podnikateľka splnila drvivú väčšinu hmotných snov, tento rok vsadila na jednoduchosť. Ako sa pochválila fanúšikom na sociálnej sieti, pod stromček si od Ježiška priala len značkový vianočný set riadov. „Toto sú moje Vianoce. Budeme mať najkrajšie vianočné riady. Strašne sa z toho teším. Ja už nič viac nechcem a nepotrebujem. Už len moju rodinu za stolom,“ prezrádza influencerka, ktorá dala riadu dokonca prednosť pred kabelkou.

Jej dobrá kamarátka a moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská bola, naopak, zahrnutá luxusom a prepychom. Od Patrika dostala pod stromček set zlatých značkových šperkov so vzorom hada, ktorých cena sa pohybuje okolo 9-tisíc eur. K tomu sa mohla Jasmina tešiť aj z dvojdielneho setu na oblečenie, no naprázdno neobišiel rozhodne ani Rytmus. Toho potešila kniha, notebook, luxusné tenisky do zbierky i personalizovaná knižka pod názvom 20 dôvodov, prečo ťa milujem. Obrovskú radosť mala aj moderátorkina mama, ktorá môže odteraz šoférovať v celkom novučkom autíčku, ako aj sestra Zuzany Strausz Plačkovej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: IG/queen.plackova, jasmina_alagic