Je tomu len zopár dní, čo sa oficiálne vypli svetlá kamier, ktoré 24 hodín denne sledovali život na markizáckom statku. Do finále obľúbenej, no na druhej strane zatracovanej šou, sa okrem víťaza Gabriela Sedláčka (23) a kontroverzného Radovana Dulina (38) dostala i Romana Košťálová, ktorá zrejme ešte mieni zamútiť vody slovenského šoubiznisu.

Reality šou Farma 11 prišla začiatkom decembra do svojho veľkolepého finále, kde ako víťaz bodoval favorizovaný Košičan Gabo. Ten mal počas uplynulých týždňov slabosť pre tmavovlásku Romanu, ktorá po opustení statku obrátila svoj život o 180 stupňov. Ako väčšina dievčat, aj čašníčka z Bratislavy podstúpila estetickú úpravu pier, do ktorých si nechala vpichnúť kyselinu hyalurónovú, čo sa však nestretlo s príliš pozitívnym ohlasom.

Následne si vytvorila YouTube kanál, kde v prvom videu odpovedala na otázky fanúšikov, pričom tí ostali doslova šokovaní. Romana totiž ako nová YouTuberka nabáda teenagerských sledovateľov, aby neváhali vyskúšať „trojku, štvorku či päťku“, a taktiež otvorene hovorí o intímnych záležitostiach. Práve k tomu sa vyjadril aj čoraz obľúbenejší Ondrej z Trenčína, ktorý na „Rore“ nenechal nitku suchú.

„Mám jedinú otázku. Čo, prosím ťa, si chcela tým videom dokázať?“ pýta sa priamo. „Myslíš, že si nejakým vzorom pre niekoho?! Vďaka tomu opitému videu, čo si spáchala, proste, čo tam trepeš, ako čo si sama sebe protirečíš a trepeš dve na tri,“ pokračuje Ondrej a nešetrí ju ani ďalej.

Hanba roka! Romana natočila video, zo slov farmárky budete v šoku!

„Keby sa ťa niekto opýtal, jednu vetu mi povedz z toho včerajšieho videa na druhý deň ráno, tak ani jednu nepovieš, lebo si to celé nepamätáš. To sú random myšlienky chorého človeka. Ty reálne 12, 13, 14, 15-ročným dievčatám rozprávaš, že majú byť prostitútky. Chápeš, že si úplne ako mimo!“ dodáva šokovaný otec malého synčeka. Súhlasíte s Ondrejom alebo sa vám prvé video Romany páčilo?

Trpké video adresované Romane môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/romii_y | Video: YouTube/Ondrej z Trenčína