Victoria Beckham má o zábavu postarané. Návrhárka má údajne zúriť ako šialená na známu zvodnú speváčku. Tá jej robí poriadne vrásky na čele a toto jej len tak neodpustí…

Victoria Beckham je poriadne naštvaná, dokonca viac, ako keď ju Davidove slová o ich manželstve dohnali k slzám. Za všetko môže slávna speváčka Rita Ora (28), ktorá robí bývalej posh spajske vrásky na čele. Rita mala totiž pred dvomi rokmi zviesť jej vtedy len 18-ročného syna Brooklyna. Návrhárka v tom čase našla ich flirtovné správy, ktoré si vymieňali a fotografi zachytili dvojicu na večeri, kde sa k sebe naozaj mali.

Victoria s Davidom synovi zakázali stretávanie sa s o osem rokov staršou hviezdou, ktorá má za sebou bujarú minulosť. Okrem toho, že sa priznala k tomu, že má rada aj ženy, zviedla i Brooklynovho najlepšieho kamaráta a nemala problém objať sa ani so samotným Davidom. Victorii ale podľa vlastných slov prekážal najmä veľký vekový rozdiel dvojice.

Niet sa preto čo diviť, že Victorii leží v žalúdku. Najnovšie sa ale speváčka rozhodla pre kontroverzný krok. Kúpila si totiž dom v priamom susedstve s Beckhamovskou rodinkou, hoci nevedno, prečo sa rozhodla práve pre túto lokalitu. Žeby si opäť brúsila zuby na mladého (hoci momentálne šťastne zadaného) fešáka?

Victorii sa nepáčil vzťah syna Brooklyna so speváčkou Ritou Orou

Rita Ora je poriadne odvážna…
Najnovšie si kúpila dom hneď v susedstve Beckhamovcov

Zdroj: thesun.co.uk │ Foto: Instagram