Videla manžela na smrteľnej posteli: Táto vec nesedí so samovraždou!

Dátum:

Rodina zosnulého Milana Lučanského (†51) prežíva nesmierne ťažké chvíle, nehovoriac o tom, že príbuzní sú nútení počúvať rôzne verzie o väznení policajného exprezidenta. Niet sa čo diviť, že majú potrebu vyjadriť sa a prezradiť detaily, ktoré boli pred verejnosťou doposiaľ skryté.

Martina Lučanská sa iba pre pár hodinami rozhodla vyjadriť k poslednému dňu, kedy videla svojho manžela. Informácie, ktoré sa však šíria sociálnou sieťou, ju zrejme donútili zareagovať opäť. Podľa jej slov by sa jej manžel nikdy k bitke nepriznal. Aj keď sa počas života veľakrát pobil, neustále sa držal zásady “nikdy nezačať, ale ubrániť sa“.

Vdova po policajnom exprezidentovi uviedla, že Lučanský bol športovec so znalosťami bojových umení, no ak sa na neho vrhli štyria muži s obuškami a kondičkou, nemal žiadnu šancu. ,,Napriek tomu viem, že jeho povaha a situácia, v ktorej bol, mu nedovolila sa priznať. Po prvé, ublíženie verejnému činiteľovi by mu len uškodilo a po druhé, vedel, že tam vnútri je iný svet. Pravdepodobne by sa pobil opäť,“ vysvetľuje 3-násobná matka.

Lučanská taktiež prezradila, že manžela videla na smrteľnej posteli, no podľa jej vyjadrení mala od pracovníkov zo ZVJS zakázané odokryť plachtu. V inom prípade jej nebude dovolené ostať pri ňom. ,,Prečo sa asi tak báli, aby som videla jeho telo? Jediné, čo som videla, bola jeho hlava a krk. Ten bol mimochodom úplne čistý bez šrámov po údajnom obesení. Čakáme na výsledky pitvy. Dúfam, že ich dostanem skôr ako médiá,“ dodala Martina.

Milan Lučanský bol 6.12.2020 vzatý do kolúznej väzby v dôsledku obvinení z korupcie. O štyri dni neskôr sa zranil v cele a následne bol prevezený do ružomberskej nemocnice. Pri cvičení si mal policajný exprezident poraniť oko. 29. decembra sa pokúsil o samovraždu a na druhý deň zomrel v nemocnici. Rodina momentálne čaká na výsledky pitvy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Milan Lučanský  |  Foto: FB/Milan Lučanský, Martina Lučanská, Polícia SR, YT/Dennik N

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...