Robert Fico bol niekoľko dní mimo Slovenska, hoci nikto z jeho strany nebol príliš zhovorčivý a svorne panoval názor, že sa nevie, kde predseda Smer-SD aktuálne je. Momentálne sa konečne našiel a vrátil sa do centrály strany. To, čo sa však dialo po jeho príchode, nepochopíte!

Robert Fico sa konečne našiel! Pred pár dňami doslova zmizol z povrchu zemského a takmer nikto netušil, kde sa predseda strany Smer-SD nachádza. Denník Pravda potom prišiel s exkluzívnym zistením, že Fico má byť v Izraeli, kde rieši svoje zdravotné problémy so srdcom.

Tieto správy však členovia strany dementovali, hoci podľa vlastných slov netušili, kam odšiel. V piatok sa však konečne bývalý premiér objavil v centrále Smeru na Súmračnej ulici, no jeho príchod bol sprevádzaný zvláštnymi manévrami. Hovorca strany Mažgút pritom tvrdil, že v piatok do centrály určite nikto nepríde.

Podľa informácii TV Joj ochranka najprv obehla budovu a potom sa predseda vplížil do budovy bočným vchodom a vyhol sa tak akýmkoľvek novinárom či otázkam. V jednej ruke mal pritom niesť športové tenisky, v druhej krabicu s neznámym obsahom, foto >>> TU <<<. Krátko na to vošli do budovy dvaja muži, ktorí odtiaľ následne vyniesli obraz veľkých rozmerov. Následne Fico konečne predstúpil pred novinárov, ktorým odpovedal na otázku, kde celý čas bol: “Kde som bol, čo som robil? To nemyslíte vážne, čo vás je do toho! Bol som v Ostrave, chodil som po Slovensku. Ak dovolíte, ja mám tiež právo na svoj súkromný život,” odvetil, pričom o návšteve Izraela nepadlo ani slovo.

Zdroj: noviny.sk, pluska.sk │ Foto: YouTube/aktuality.sk, Facebook/Robert Fico