Milionárska rodinka Geissenovcov už dorazila na Slovensko, pričom v Bratislave začali svoju sedemdňovú púť výstupom zo súkromného tryskáča. A hoci mal prominentý pár s dcérami vítať minister hospodárstva Richard Sulík, ten napokon musel odísť, a tak jeho úlohu hostiteľa prebrala poslankyňa Jana Bittó Cigániková. 

Geissenovci zavítali do našej krajiny, kde sa dočkali od Slovákov srdečného privítania. Robert a Carmen spolu s dcérami, ktoré chystajú aj novú vlastnú televíznu šou, začali sedemdňový výlet Slovenskom v hlavnom meste, kde sa už v piatok večer zabávali s bratislavským županom Jurajom Drobom. Na letisku ich však pred pristátím súkromným tryskáčom čakali aj iné známe politické mená.

Hoci milionársku rodinku pozval minister hospodárstva Richard Sulík, ten musel napokon od svojho plánu počkať na Geissenovcov z časových dôvodov upustiť. Jeho funkciu tak prebrala poslankyňa Jana Bittó Cigániková, ktorá nemecké hviezdy reality šou vítala s kvetmi a darčekmi. Ako Robert hneď po príchode prezradil Novému Času, zo Slovenska je nadšený.

Už z lietadla sme videli, ako to u vás pekne a moderne vyzerá, tešíme sa, že sme tu, a tešíme sa, čo všetko u vás uvidíme a zažijeme,” neskrýva nadšenie bohatá dvojica. Na večeri Geissenovcov v reštaurácii sa minister pripojil k Cigánikovej aj Drobovi. Politik si po jedle vychutnal pohár vínka a v konverzácii predviedol plynulú znalosť nemčiny. Milionárov teraz čaká množstvo ďalších zážitkov v Pezinku, Banskej Štiavnici či Vysokých Tatrách.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

https://www.instagram.com/p/CdOLwRCKjBs/

Zdroj:  cas.sk │ Foto: IG/jankabittociganikova