Vo štvrtok (7.11.) v poobedňajších hodinách došlo pred supermarketom v Malackách k veľkému konfliktu. Muži pri masívnej bitke využili lopaty, metly aj krompáče, pričom na mieste museli zasahovať policajti i záchranári!

Sociálnymi sieťami sa začalo šíriť video z hromadnej bitky pred supermarketom v Malackách. Po 16. hodine sa do seba pustilo asi desať chlapov, ktorí mali v rukách lopaty, metly, a dokonca aj krompáče. Po jednom z úderov zostal jeden z mužov ležať na zemi.

Na miesto boli privolaní policajti a zasahovať museli aj záchranári. Starší pán, ktorý zostal v bezvedomí, mal viaceré poranenia na tele a vážne zranenú hlavu, pričom bol okamžite prevezený do malackej nemocnice. Podľa informácií televízií JOJ, sa do seba pustili miestni obyvatelia s Ukrajincami. Polícia, ktorá momentálne hľadá svedkov útoku, a taktiež žiada verejnosť o identifikáciu útočníkov, agresívny incident vyšetruje s cieľom potrestať vinníkov. V prípade akýchkoľvek informácii, prosíme, kontaktujte príslušný útvar.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Video z bitky si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: HAKA, Facebook/Polícia SR-Bratislavský kraj, TV JOJ  |  Foto: Facebook/Polícia SR-Bratislavský kraj