Internetom sa šíri video, na ktorom dievča padá z útesu a v poslednej chvíli sa snaží zachytiť svojho priateľa. Jeho reakcia sa môže zdať neuveriteľná!

[sociallocker]Útes, krásna modro-zelená voda, lagúna. Romantika ako vyšitá. Zjavne si to myslel aj neznámy pár, ktorý na ten útes vyliezol. Najskôr vidno, ako sa dievčina chystá na skok do krištáľovej vody.

V  tej chvíli sa však pošmykla a ako sa rútila z útesu, snažila sa zachytiť nohy priateľa. Ten sedel na skale a jeho gesto je pre mnohých neuveriteľné. Nohu proste odtiahol.

Zrejme išlo o pud sebazáchovy, ale ľudia za počítačmi mu to nedarovali. Po zverejnení tohto videa sa do neho pustili. Mnohí sa hnevajú, že jej nepomohol a myslel len na seba, aby ho nestiahla do vody. Iní tvrdia, že ju mal radšej postrčiť, ako sa snažiť zabrániť pádu. Odhodilo by ju to ďalej od skál a mala by tak väčšiu šancu. Ďalší sa paradoxne hnevajú na slečnu. Vraj len bláznovi by napadlo, chytať sa niekoho ďalšieho. Veď ho mohla stiahnuť so sebou.

Len ťažko hádať, čo sa im v tej chvíli dialo v hlavách. Je však jasné, že obaja konali impulzívne a v snahe zachrániť sa. A vy čo na to?

https://www.youtube.com/watch?v=Ly6FUyBv-BE

Zdroj: mirror.co.uk, YouTube.com | Foto: YouTube.com[/sociallocker]