Na internet sa dostalo video hrôzy, ktoré zachytáva otrasný telefonát len 6-ročného chlapčeka, ktorého sa pokúšala zabiť vlastná matka. 37-ročná žena dobodala svoje dieťa až 25-krát, no napokon sa mu podarilo dovolať na linku záchrany.

Na internete sa objavilo video hrôzy, ktoré zachytáva strašný incident. Ten sa odohral 21. októbra v americkom meste Henderson v štáte Nevada. 37-ročná matka menom Claudia Nadia Rodriguez sa starala o svojho 6-ročného synčeka, keď ho v dome, kde bývali, napadla nožom.

Šialená žena mala podľa informácií DailyMail dobodať nožom svoje dieťa až 25-krát, pričom všetko sa udialo za bieleho dňa. Zúfalému chlapcovi sa podarilo dovolať na tiesňovú linku záchranárov 911, kde operátor započul najprv slová matky: „Oni nás to nútia urobiť. Máme sa vzájomne zabiť,“ uviedla Claudia. V pozadí ale počuť krik a plač malého Winstona, ktorý prosí, aby mu mama prestala ubližovať.

Hovor sa odrazu prerušil, no polícia okamžite vyštartovala na uvedené miesto. Po jej príchode sa žene podarilo jednému z mužov zákona vytrhnúť z ruky zbraň a vystreliť, no našťastie nikoho nezranila. Druhý policajt, ktorý vtrhol do domu, na nebezpečnú matku niekoľkokrát vystrelil, pričom zraneniam v nemocnici podľahla. Jej syn však akoby zázrakom prežil a podľa lekárov sa čoskoro celkom zotaví.

Zarážajúce na celom prípade je aj to, čo prezradil o mŕtvej žene jej bývalý, a zároveň otec malého Winstona. Ten potvrdil, že sa pokúšal od roku 2017 získať syna do svojej starostlivosti. Uviedol, že Claudia fyzicky a mentálne týrala svoje dve staršie deti z predchádzajúceho vzťahu. Žena mala navyše aj súdne záznamy kvôli domácemu násiliu a od roku 2015 za ne bola aj 4-krát zadržaná.

Strašné video a telefonát chlapčeka na záchrannú linku si vypočujete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube/KTNV Channel 13 Las Vegas