Taliansky herec, ktorý hrá v tamojšom seriáli, zverejnil srdcervúce video. Celé tri dni ostal zavretý v dome so svojou sestrou, ktorá podľahla koronavírusu. Hoci prosil o pomoc, nedočkal sa jej.

Taliansky herec Gomora Luca Franzese prežil zrejme najhoršie tri dni svojho života. So svojou sestrou Teresou (†47) bol v domácej karanténe, keď sa jej stav začal rapídne zhoršovať. Žena, ktorá trpela epilepsiou, začala mať aj ďalšie problémy. Taliansko pritom patrí k európskym krajinám najviac postihnutých koronavírusom.

Hoci sa herec snažil dovolať u tamojšej vlády pomoci, nedočkal sa. Stav jeho sestry sa napokon vyhrotil do takej miery, že Gomora ju musel oživovať a poskytnúť jej umelé dýchanie. Ani to však úbohej žene nepomohlo a zomrela.

Na celom videu, ktoré herec natočil, je najzarážajúcejšie aj to, že v pozadí vidieť jeho už mŕtvu sestru v posteli, pričom s jej telom musel byť zavretý doma tri dni. Až po 36 hodinách prišli špecialisti otestovať prítomnosť vírusu. Teraz sa potvrdili obavy celej rodiny, keďže žena skonala práve na koronavírus a v ohrození je tak samotný Gomora aj ďalší členovia.

Strašné video herca s mŕtvou sestrou v dome si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: YouTube/Luca Franzese