Divákom neuniklo intímne video Rada a Kiky, ktorí sa spolu podľa slov krásnej farmárky pred niekoľkými dňami „pomojkali.“ Dvojica spolu ale skončila opäť pod jednou perinou. Pozrite, čo sa dialo v noci tentokrát.

Po pikantnom videu, ktoré zachytáva Mirku a Rada počas intímnej chvíľky na Farme, prišlo na rad ďalšie odhalenie. Vyzývavá kráska Kika, ktorá nemá problém s nahotou, neskrýva fakt, že si veľmi dobre rozumie so zasnúbeným Radom. Pred niekoľkými dňami ostali Mirke len oči pre plač, keď Kristi strávila s popradským fešákom pekné chvíle.

Odvážna fotomodelka ich vtedy nazvala „mojkaním“, ktoré jej na Farme veľmi chýba. Rovnako jej kamarát Rado sa na rovinu priznal, že pociťuje tlaky v pánskych partiách, hoci je na statku len niečo vyše dvoch týždňov. Vodič sanitky sa ale postaral o ďalší spoločný večer strávený v blízkosti Kiky.

Dvojica sa znova pritúlila, a hoci vedľa nich ležal aj farmár Mišo, pod perinou sa nedali prehliadnuť zvláštne pohyby. Aj keď má podľa vlastných slov každý z kamarátskeho dua svoju druhú polovičku doma, vzájomné sympatie sú neodškriepiteľné. Čo presne sa v túto noc odohralo a ako sa bude kamarátstvo vášnivého Rada a krásnej Kristi vyvíjať, vedia len oni a Boh.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza