Rovno na Nový rok došlo na východe Slovenska k ohavnej vražde. Doposiaľ neznámy útočník mal dobodať 46-ročnú Michalovčanku, ktorá sa okolo šiestej hodiny ráno pohybovala neďaleko centra a nemocnice. Zraneniam, bohužiaľ, na mieste podľahla.

Na Nový rok prišla o život 46-ročná žena z Michaloviec. Na východe Slovenska ju v ranných hodinách pred šiestou dobodal neznámy páchateľ. Jej nehybné telo si následne všimla náhodná okoloidúca, ktorá privolala záchranku.

Televízia Markíza zverejnila hrozné video krátko pred ohavnou vraždou, pričom zábery zachytávajú úbohú ženu. Tá pred neznámym mužom uteká smerom k lekárni a kričí. Páchateľ však obeť naháňal aj naďalej a siahol jej na život.

Zranenia, ktoré utrpela 46-ročná Michalovčanka, boli nezlučiteľné so životom a na mieste im podľahla,” uviedla policajná hovorkyňa. Práve kamerový záznam by mohol pomôcť objasniť, kto bol útočníkom. Tragédiu vyšetruje krajský policajný vyšetrovateľ, ktorý už začal trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj: tvnoviny.sk │ Foto: Televízia Markíza