RTVS odvysielala pravidelnú reláciu Noc v archíve, počas ktorej si s divákmi pripomína úsmevné spomienky z minulej doby. Prekvapenie však nastalo, keď sa odrazu na obrazovke objavil 19-ročný Marián Kočner s vareškou v ruke!

Tak toto zrejme nikto nečakal! RTVS odvysielala svoju pravidelnú reláciu Noc v archíve, počas ktorej pripomína divákom úsmevné a nostalgické zábery z predošlej doby. Slovákom ale zrejme spadla sánka, keď televízia spustila video mládežníckej relácie Pionierska lastovička s názvom Minúty s majstrom kuchárom z roku 1982.

Do kamery a na účinkujúcich v štúdiu sa totiž odrazu usmieval mladý, vtedy len 19-ročný Marián Kočner, ktorého moderátorka familiárne oslovovala Maroš. Podnikateľ, ktorý dnes čelí závažným obvineniam, si s varechou v ruke navaril praženicu.

Popri príprave jedla sa s hereckým nasadením venoval aj scenáru a po príchode kuchára sa chytí i moderovania. Je známe, že Kočner pôvodne vyštudoval novinárčinu a je zjavné, že k mediálnemu svetu mal blízko už ako mladík. Ktovie, čo by z neho vyrástlo, ak by sa nedal na bočné chodníčky? Pozrite si nasledujúce archívne video.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Zomri, RTVS, YouTube