Plesová sezóna je v plnom prúde a svoje o tom vie aj Michaela Štefániková. Exfarmárka sa na veselicu vyfintila a po zmene je na nepoznanie. So sebou zobrala aj nerozlučné farmárske duo Táňu Brunayovú a Petra Harezníka. Takto to spolu rozbalili!

Plesovú sezónu zahájila aj exfarmárka s výrazným hlasom Michaela Štefániková. Hoci si Miša nedávno nechala zmeniť vlasy na výrazne červené, pred slávnosťou sa odhodlala k elegantnejšiemu účesu a jej imidž prešiel radikálnou premenou.

Miša sa však na ples nevybrala sama a ako odhalili videá na sociálnej sieti, sprevádzalo ju aj najslávnejšie farmárske duo Peter Harezník a Táňa Brunayová, ktorí sa zladili v červených farbách. Hrdličky si užili zábavu ako sa patrí a nechýbali ani tanečné kreácie na parkete.

Zo záberov je jasné, že zábava neviazla a všetci páni vytancovali svoje polovičky. Svojej povesti zvodkyne neostala Táňa opäť nič dlžná a okolo Petra sa zvŕtala zo všetkých strán. V červených šatách sa nedala prehliadnuť a aby vydržala zábavu do neskorých hodín, obula si pohodlné topánky bez opätku.

Miša sa na ples vybrala s Táňou aj Petrom
Farmárka prešla opäť radikálnou zmenou imidžu
Nové vlasy a make up jej však veľmi pristanú

Zdroj │ Foto: Instagram