Herečka Nela Pocisková a Filip Tůma sa v pondelok stali rodičmi malého chlapčeka Hektora. Dojatí rodičia prvýkrát prehovorili  o pocitoch, ktoré v týchto dňoch prežívajú. 

[sociallocker]Nelka sa netajila tým, že po dieťati už dlhšiu dobu túžila. Keď sa médiá dozvedeli, že Pocisková je v radostnom očakávaní, ihneď bolo jasné, že jej pôrod bude pôrodom roka. Malý Hektor sa napokon narodil v magický dátum 6.6.2016. Filip bol pri pôrode a dokonca prestrihol pupočnú šnúru.

Pre cas.sk dojatý ocko vyhlásil: „Sú to neopísateľné pocity. To v človeku ostane veľká hrdosť na ženu, že toto dokáže a potom je to pýcha, že mám potomka. Je to najkrajší pocit na svete.“ Spolu so svojou dcérou veľmi intenzívne prežívala jej prvé tehotenstvo aj mama Ľudmila: “Bola som nervóznejšia, ako keď som rodila ja sama,” prezradila mama Nelky Pociskovej. Keď sa v médiách objavilo, že rodičia vybrali pre svojho syna meno Hektor, ľuďom sa to veľmi nepáčilo. Filip na otázku, prečo vybrali také meno odpovedal jednoznačne: “Neviem, či treba mať dôvod na to, aké meno dať, nám sa to meno páči. Všetci rodičia hľadajú nejaké meno, potom príde niekto s návrhom a dohodnú sa, či to tak bude alebo nie. Páčilo sa nám to meno, keby nie, tak ho nedáme.”

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]