VIDEO! Policajt Martin zastrelil kolegu: TOTO robil v osudný deň!

Dátum:

V pondelok večer došlo v Prešove k obrovskej tragédii. Železničný policajt Martin Turčan mal po predošlej hádke zastreliť služobnou zbraňou svojho 29-ročného kolegu Filipa, ktorý zraneniam na mieste podľahol. Policajta následne chytili jeho kolegovia v Partizánskej Ľupči. 

Život mladého Filipa tak v sekunde vyhasol a za sebou zanechal okrem iných aj manželku a malé bábätko. Policajt so zbraňou po zastrelení kolegu ušiel, no ešte v ten večer ho dochytila polícia na služobnom aute. Turčanova mama, primátorka Prešova, je zo situácie zdrvená a rodinu zosnulého Filipa požiadala o odpustenie.

Policajt Martin, ktorého trestný čin je v štádiu vyšetrovania, sa mal pritom pred tragédiou správať zvláštne už počas dňa. Ako uvádza portál Dnes24, priemyselná kamera v prešovskej pizzerii ho zachytila pri tom, ako sa dal vo flirtujúcom štýle do reči s predavačkou a s neznámym zákazníkom, video >>> TU <<<. „Takéto správanie sme ešte nikdy nevideli. Už na očiach mu bolo vidno, že niečo nie je v poriadku. Chodia k nám viacerí príslušníci policajného zboru najesť sa, ale tohto pána sme videli prvýkrát. K predavačke sa správal nepríjemne a bol dotieravý. Dával jej návrhy, že takú ženu by chcel, pýtal sa na jej súkromné veci,“ uviedol svedok.

Napokon si v podniku zabudol obálku, ktorú neskôr prišiel vyzdvihnúť podľa slov svedka práve zastrelený kolega Filip. Podľa Plusky mal tiež navštíviť viaceré podniky, pričom všade mal so sebou mať aj zdravotnú dokumentáciu a občiansky preukaz svojej expriateľky, s ktorou sa mu pred dvomi týždňami narodilo dievčatko. „Chcel ju zastreliť a potom seba,“ mali potvrdiť viaceré zdroje. Čo sa v osudný deň udialo, sa však zrejme dozvieme až po ukončení vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dnes24.sk, pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...