Neuveriteľné, čo sa podarilo najlepšiemu hokejistovi našich západných susedov! Jaromír Jágr natočil video, na ktorom svojim fanúšikom priblížil, aké to je, keď pred jeho domom špehujú fotografi. A nie len to!

[sociallocker]Niekoľko hodín sedel trpezlivý paparazzi pred Jágrovým domom a striehol tak na hokejistovu priateľku Veroniku. Jágrovi to nedalo a tak vyšiel von a spýtal sa ho, dokedy bude pred jeho domom ešte stáť. Ten mu suverénne odpovedal, že pokiaľ nevyfotí jeho priateľku, nakoľko sú ľudia zvedaví, ako si spolu nažívajú.

Keď však paparazzi neodišiel ani po nejakej dobe, hokejista sa rozhodol, že mu prinesie desiatu. Tú mu pripravila dokonca samotná Veronika!

Celé video zverejnil Jágr na svojom facebookovom profile a napísal k nemu aj tento skutočne obdivuhodný komentár: “No to bylo ráno. Nebojte se, sami to uvidíte. Vše jsem natočil. Doufám, že mu to nebude vadit. Ale nemyslím si, když mu nevadí čekat třeba celý den, aby nás vyfotil, i přes to, že si to nepřejeme. Ale nemám mu to za zlé, každý se musí nějakým způsobem živit. A teď je řada na tobě Leoši.”

Zdroj / Foto: Facebook[/sociallocker]