Krimi Video priamo z miesta nehody: Vodič vletel do ľudí v plnej rýchlosti!

Video priamo z miesta nehody: Vodič vletel do ľudí v plnej rýchlosti!

Celé Slovensko sa momentálne spamätáva z dopravnej nehody, ku ktorej došlo v nedeľu (2. októbra) v nočných hodinách. Muž pod vplyvnom alkoholu vrazil svojim vozidlom do skupiny ľudí na zastávke mestskej hromadnej dopravy v centre Bratislavy, čo malo fatálne dôsledky. 

K tragédii sa okrem prezidentky Zuzany Čaputovej vyjadril aj predseda Národnej rady Slovenskej republiky Boris Kollár či primátor Bratislavy Matúš Vallo. Ako potvrdil minister vnútra Roman Mikulec, štyri osoby nehodu neprežili, ďalšie tri sú vo vážnom stave, kým jedna z nich vo veľmi kritickom. Denník Nový Čas dokonca zverejnil video priamo z miesta nehody, ktoré zachytáva fatálny náraz.

Polícia zároveň vyzýva svedkov nehody, aby sa prihlásili pri objasňovaní okolností tragédie: „V prípade, ak ste boli svedkom tejto udalosti a disponujete informáciami, ktoré môžu napomôcť pri vyšetrovaní jej okolností, žiadame Vás, aby ste sa prihlásili na bezplatnom čísle polície 158 alebo nám napísali súkromnú správu na FB Polícia SR Bratislavský kraj spolu s telefónnym číslom a my sa Vám v priebehu dňa ozveme.“

Desivé video priamo z nehody môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk | Foto: pol