Živé vysielanie so sebou občas prináša aj poriadne vtipné momenty. Svoje o tom vie aj reportérka americkej stanice NBC, ktorej sa stala v stredu nečakaná príhoda. Jej 4-ročný synček Ryan sa odrazu objavil v zábere!

Živé vysielanie je podľa slov mnohých redaktorov poriadny adrenalín a občas prináša aj nečakané a veľmi vtipné chvíle. Svoje by už teraz vedela o tom porozprávať aj redaktorka americkej televízie NBC Curtney Kube, ktorá sa venuje témam národnej bezpečnosti a Pentagonu.

Počas stredajšej reportáže, ktorej vážna tematika sa dotýkala útoku Turecka na Sýriu, musela moderátorka zobrať do práce aj svojich dvoch synčekov. Len 4-ročný Ryan sa však odrazu rozhodol pristúpiť k mame z ľavej strany a načahoval k nej ruku. Mama, ktorá sa snažila dokončiť serióznu reportáž, sa však už len začala smiať: „Prepáčte, sú tu aj moje deti, živé vysielanie,“ ospravedlňovala sa s rozpakmi.

Správy napokon dočítala aj napriek počiatočnej milej „prekážke“, ktorú zrejme medzitým štáb odprevadil do zákulisia. Neskôr podľa informácii NBCnews vysvetlila, ako došlo k zábavnému momentu, ktorý sa rýchlo šíri internetom: „Mimoriadne správy v Sýrií sa vysielali v čase, ktorý neumožňoval vyzdvihnutie detí zo škôlky, a tak bol Ryan s bračekom so mnou,“ usmieva sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: nbcnews.com │ Foto: YouTube/MSNBC