Robert Fico zverejnil na sociálnej sieti video, na ktorom sa pustil do jedného z redaktorov televízie Markíza. A vôbec ho nešetril.

[sociallocker]Premiéra poriadne nahnevalo správanie jedného z redaktorov televízie. “Dnes ráno som stretol najkrajšieho, najmúdrejšieho, ale súčasne aj najarogantnejšieho redaktora televízie Markíza,” hovorí Fico. Bol si vraj zašportovať na hrádzi s bratrancom a susedom, keď ich uvidel spomínaný redaktor.

Ten si ich neváhal odfotiť. A potom vraj poslal oficiálnu otázku na Úrad vlády, či sa Fico niečoho bojí, keď chodí s toľkými ochrancami. Toho správanie redaktora nahnevalo natoľko, že mu poslal odpoveď, ktorú zverejnil na sociálnej sieti. Odporučil mu, aby sa nabudúce venoval viac behu, lebo vyzerá ako záchodový pavúk.

Podľa informácií Nového Času išlo o redaktora Televíznych novín Michala Kovačiča, ktorý sa v televízii venuje práve udalostiam z politiky a teda viacerým predstaviteľom môže ležať v žalúdku. Spolu so Zlaticou Puškárovou moderoval napríklad volebnú noc na Markíze.

Zdroj/Video/Foto: Facebook, commons.wikimedia.org, cas.sk[/sociallocker]