Svadba Rytmusa a Jasminy sa stala cez víkend okamžite témou číslo jeden. Zamilovaní novomanželia postupne zverejňujú krásne zábery zo svojho veľkolepého dňa, pričom sa najnovšie pochválili aj videom priamo zo spálne. Takto vyzerala prvá manželská noc Vrbovských!

Jasmina si od soboty hrdo píše za svojím menom priezvisko Vrbovská. Po veľkolepej svadbe s Rytmusom na pezinskom zámku si novomanželia aj naďalej užívali luxusné pohostenie zámockých priestorov, pričom sa Jasmina predviedla v nádherných popolnočných šatách. Na hostine nechýbalo dobré jedlo, zábava a živé vystúpenia slovenských hudobníkov.

Rytmus si dal mimoriadne záležať na každom detaile a svojej láske nechal u dvorného klenotníka vyrobiť diamantové obrúčky. Rovnako si pre Jasminu pripravil aj dojímavý manželský sľub, ktorý jeho polovičku rozplakal. Zo svadby uniklo aj video priamo z obradu, na ktorom si holúbkovia hovoria svoje áno.

Najnovšie sa však raper pochválil zábermi priamo zo spálne a fanúšikovia tak môžu nakuknúť, ako si Rytmus a Jasmina užili prvú spoločnú manželskú noc. Kým moderátorka sa záhadne usmieva pri zrkadle, Patrik sa po luxusnej izbe prechádza vo Versace župane, pričom v spálni nechýba ani psík Daphne. Čo sa ale dialo potom, si už dvojica, pochopiteľne, nechala pre seba.

Zdroj │ Foto: Instagram/rytmusking, jasmina_alagic