Skupina rybárov vyplávala na vlny Atlantického oceánu s cieľom uloviť pár pekných kúskov tuniakov. Nikto z nich však nemohol tušiť, že narazia na pekne nahnevaného bieleho žraloka, ktorého natoľko provokovali, že nakoniec zaútočil na samotnú loď.

Pätica mužov sa plavila neďaleko pobrežia Jersey Shore, pričom si všimli veľkú plutvu, ktorá jasne naznačovala, že ide o žraloka. Za normálnych okolností by z miesta jednoducho odplávali a snažili sa chytiť tuniaky v iných vodách.

Rybári však boli natoľko zvedaví, že morské zviera postupne lákali k lodi malými návnadami. To však obrovského bieleho žraloka ,,dožralo“ a niekoľkými údermi sa snažil čln prevrátiť. V tom sa jeden z nadšencov rozhodol spraviť video, v ktorom je zachytený predátor, keď si aspoň uchmatol kus návnady, ktorá bola priviazaná k lodi.

Očakávalo by sa, že muži budú plní strachu, opak je však pravdou. Podľa ich výkrikov počas záznamu je jasné, že rybári boli nadšení. ,,Bol obrovský, všetkých nás to ohromilo,“ napísal kapitán lode Jeff Crilly k videu. On sám bol v minulosti lovcom žralokov, no rybu, ktorá mohla vážiť okolo jednej tony, ešte nevidel. Video sa začalo veľmi rýchlo šíriť sociálnymi sieťami a stalo sa hitom internetu.

Zdroj | Foto | Video: Facebook/The Daily Buzz