Takmer mesiac od tejto tragédie sa umelci predstavili s piesňou, ktorá je určená najmä pozostalým, ale aj všetkým, ktorých sa táto udalosť dotkla. A výsledok je plný emócií.

12. júna tohto roka sa v meste Orlando na Floride ozvala streľba, ktorá si vyžiadala 49 mŕtvych. Ako to už býva pri takýchto nešťastných udalostiach, umelci sa rozhodnú pre spojenie a vytvoria niečo výnimočné. Inak tomu nie je ani teraz a tak do hudobného sveta pribudla krásna pieseň s názvom „Hands“.

Ide o charitatívny singel, v ktorom môžeme počuť hneď v úvode Britney Spears či Gwen Stefani. Pripojili sa aj Mary J. Blige, Jason Derulo, Selena Gomez, Imagine Dragons, Juanes, Adam Lambert, Jennifer Lopez, Pink či Meghan Trainor.

[sociallocker]Klip ku skladbe zatiaľ nahraný nebol, no k videu zverejnenom na Youtube bol pripojený písomný zoznam obetí a ich veku. Keď sa započúvate do textu, možno sa mnohým z vás budú tlačiť slzy do očí. V refréne totiž gradujúcu melódiu sprevádzajú tieto slová:

“Hands, Cause they can love, or they can take, they can fight up, until they save, they can break the world, they can change it too!”

(Ruky, pretože dokážu milovať alebo vziať, dokážu bojovať, kým nie sú v bezpečí, dokážu zlomiť svet a dokážu ho zmeniť!)

Zdroj / Foto: Youtube[/sociallocker]