Tak a je to tu ani nie po týždni od začiatky Farmy! Pod perinou skončili v intímnej situácii farmári z Východu. Nočné video odhalilo, čo sa dialo za dverami drevenej chyže medzi mladou kráskou a starším fešákom.

Tak už je to tu! Na Farme neubehol ani len týždeň a farmári sa začínajú postupne zbližovať. Kým by však mnohí očakávali, že k prvým intímnostiam dôjde na západe medzi najodvážnejšími súťažiacimi, opak je pravdou. Prvá nočná “zápletka” sa odohrala práve medzi východniarmi. Títo dvaja západniari pritom nie sú po chuti súťažiacim ani mnohým divákom.

Do oka si zjavne padli 19-ročná Mirka Csorbová a 38-ročný Rado Dulin, ktorý má jedno dieťa a je momentálne zadaný. Ako zareaguje jeho snúbenica na video, ktoré len pred chvíľou uniklo na verejnosť, je otázne. Isté však je, že Mirka prežila podľa vlastných slov doposiaľ najlepšiu noc na Farme.

V posteli vedľa nich ležala aj Nicolette, ktorá večer Mirku utešovala. Rado sa totiž pôvodne motal okolo západniarok Kristi a Barbory, čo Mirku rozladilo až do takej miery, že sa musela ísť vyplakať na vzduch. Pod perinou sa potom zrejme snažila, aby sa Rado už na inú ani len nepozrel…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: TV Markíza