Uplynulá streda bola mimoriadne výnimočná pre vizážistku Agnes Čírovú, sestru speváčky Márie Čírovej, ktorá povedala svoje životné „áno“ partnerovi Zolimu Tóthovi. Prominentná svadba, na ktorej sa okrem najbližších dvojice objavili i Daniela a Veronika Nízlové, však bola nezabudnuteľnou aj pre klávesáka kapely No Name!

Sestra hudobníčky Márie Čírovej a jej partner Zoli Tóth si na spečatenie svojho vzťahu vybrali nevšednú stredu. Kým si sympatickí novomanželia užívali svoj deň D a absolútnu pozornosť svojich najbližších, na krátky okamih im ju „ukradol“ klávesák kapely No Name Zoli Sallai.

44-ročný klavirista je dlhoročným priateľom ženícha, na ktorého mal skromnú požiadavku. Tej dvojica s radosťou vyhovela, a tak sa stal 11. september jedným z najkrajších dní aj v ich životoch. V momente, kedy šla Agnes hádzať kyticu slobodným ženám, otočila sa k nim a podala ju priamo do rúk nič netušiacej Kateřine. Po krátkom preslove Zoliho sa budúca nevesta zmohla len na „áno“, pričom dostala nádherný prsteň. Nuž, ako sa hovorí, do roka a do dňa!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram/zolee.sallai, krne