Video, v ktorom 86-ročná starenka tancovala na koncerte Polemicu videlo už desaťtisíce ľudí. A to nie je všetko! Populárnej hudobnej skupine teraz napísala list na stroji.

[sociallocker]Slovenská skupina Polemic zverejnila ešte v apríli video s tancujúcou babičkou na ich koncerte, ktorá ich úplne nadchla. “Tancujúca pani na videu má 86 rokov! Fakt nekecáme!” pochválila sa skupina. Dodali, že ich po koncerte bola aj osobne pozdraviť. Vek babičky potvrdila skupine aj jej vnučka, ktorá kapele napísala: “Volala mi moja 86 ročná babička ako si s vami výborne zatancovala. Vraj sa s vami cítila na 20. Klobúk dolu.”

Teraz babička dokonca chalanom a fanúšikom poslala list, ktorý napísala na písacom stroji. “Všetkým mojim priaznivcom ďakujem za pochopenie môjho síce spontánneho, ale vzhľadom k môjmu veku, trochu nevhodného správania. Je však zásluhou hudobnej skupiny POLEMIC, ktorá svojím výkonom dokázala vykúzliť takú atmosféru, vďaka ktorej som bola schopná zabudnúť na realitu, vrátila mi na okamih stratenú mladosť a radosť z pohybu – za čo im z celého srdca ďakujem. Taktiež všetkým mojim priaznivcom patrí vrelá vďaka za citlivý prístup k tejto skutočnosti, o ktorej svedčia pozitívne reakcie vyjadrené milými a krásnymi slovami, ktoré ma veľmi potešili,” napísala v liste výnimočná babička. Chalani zo skupiny tvrdia, že sú z jej vyznania neskutočne dojatí.

Chalani boli z tohto listu dojatí

Zdroj a Foto: Facebook / Polemic [/sociallocker]