Trnavská reštaurácia sa dostala do pozornosti médií po tom, ako sa prevádzkovateľ rozhodol ignorovať protipandemické opatrenia. Neodradila ho ani následná tisíceurová pokuta, a tak na miesto dorazila hygiena. Incident si natočil na video.

Prevádzkovateľ trnavskej reštaurácie už istú dobu odmieta dodržiavať nariadené protipandemické opatrenia. Hygiena im preto pred časom udelila pokutu 1 000 eur, no ani to ich nezastavilo v ignorácii nariadení. Pokutu odmietol uhradiť a svoje presvedčenie zverejňuje pravidelne na sociálnej sieti.

Regionálny úrad verejného zdravotníctva pri poslednej kontrole odhalil porušenia Covid automatu, ako absencia oznamu pre zákazníkov o umožnení vstupu do prevádzky či prítomnosť zákazníkov, ktorí sa nepreukázali dokladmi podľa stanoveného režimu.

Návštevu hygieny si dokonca natočil na video a zverejnil na svojom podnikovom profile. Aktuálne má video približne 17-tisíc lajkov od fanúšikov. „Malá ochutnávka z dneška, ako nás prišla hygiena ZATVORIŤ NA 30 DNÍ. Cielená kontrola ako išli rovno k nám cez celé mesto v príspevku nižšie… Fašizmus ide bomby, už sa dokonca aj vyhadzujú ľudia od stolov von na ulicu. Chlapcov z Hollywoodu NIKDY nezlomíte, aj keď im hádžete polená pod nohy,“ napísal k videu správca sociálnej siete.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj │ Foto: FB