Je tomu viac ako týždeň, čo sa pred domom exmanželky Andreja Bičana udiala poriadna dráma. Do hádky dvojice dokonca zasahovala polícia, ktorá sa snažila hysterického moderátora upokojiť. Paradoxne, zadržaná bola nakoniec matka jeho dvoch dcérok, Edita. Celý incident je dokonca zaznamenaný vo videu.

Andrej Bičan sa po rozvode s exmanželkou Editou dohodol na striedavej starostlivosti ich dcérok Aničky a Niny. Práve to sa stalo kameňom úrazu, keďže mladšie z detí sa údajne s otcom nechcelo stretnúť. „Chcel Ninu a ona s ním nechcela ísť. Tak hulákal na ulici a bolo divadlo. On to tak má rád. Čo už, však je herec,” uviedla vtedy Edita pre cas.sk.

Svedok búrlivej hádky si však celý incident natočil a video následne poslal denníku Nový čas. Moderátor v ňom po maďarsky nadáva bývalej svokre, ktorá mala byť svedkom útoku zo strany jej dcéry, keď dala Bičanovi facku. Žiadal ju, aby priznala, čo videla na vlastné oči.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jeho hnev však naďalej narastal a priamo pred policajtami pokračoval v kriku. „Keď dostanem dieťa, odídem. Keď nie, budem tu do desiatej. Vždy, keď toto nastane, budem sem chodiť a pýtať si svoje, to, čo mi patrí. Ja chcem byť so svojou dcérou,“ odkázala spoza brány bývalá hviezda šou Tvoja tvár znie povedome.

Video, ktoré zverejnil denník Nový Čas, môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: markiza.sk