Rýchla reakcia polície a veľký kus šťastia zabránilo obrovskej tragédii. Vodička väčšieho terénneho auta si zjavne nevšimla, že s jej autom nie je všetko v poriadku. Koleso jej držalo na posledných dvoch skrutkách!

V nedeľu, počas bežnej služby v teréne zažila policajná hliadka kurióznu situáciu. Spolu s policajtmi bol aj krajský riaditeľ Policajného zboru v Žiline Aurel Gonščák. Ten si všimol vozidlo, ktorého predné koleso silno vibrovalo. Policajti sa vybrali za týmto vozidlom a tí auto zastavili.

Vodička mala obrovské šťastie, nakoľko koleso držalo na posledných dvoch skrutkách, ktoré už vypadávali. Na ceste sa našli ďalšie odpadnuté skrutky. Policajti navyše vodičke pomohli koleso vrátiť do pôvodného stavu, ale odporučili jej navštíviť najbližší servis.

Pohotová reakcia krajského riaditeľa a policajnej hliadky tak zabránila veľkému nešťastiu. Žena bola navyše v 7. mesiaci tehotenstva a viezla ďalšie tri spolujazdkyne. Vodička neskôr poďakovala policajnej hliadke aj prostredníctvom Facebook-ovej stránky Polície Slovenskej republiky.

Video: Facebook