,,Teraz mám hlas ako pi**?” Touto vulgárnou vetou šokovala Zuzana Fialová divákov v najnovšej upútavke na šou Tvoja tvár znie povedome!

[sociallocker]Túto nedeľu sa na obrazovkách televízie Markíza objaví v poradí siedme kolo obľúbenej šou Tvoja tvár znie povedome a už teraz je jasné, že diváci sa majú na čo tešiť. Okrem netradičného odchodu Martina Haricha zo scény, ktorý stvárni známeho rapera Rytmusa, na seba upútala pozornosť aj porotkyňa Zuzana Fialová. Známa herečka sa pri hre s balónmi napustenými héliom, zrejme nechala trochu uniesť a sama seba sa pred všetkými spýtala: ,,Teraz mám hlas ako pi**?”

Či to posledné slovo bolo vulgarizmom alebo Fialová povedala ,,mám hlas ako Bičan,” to netušila ani samotná herečka. Na sociálnej sieti Facebook totiž Fialová komentovala odkaz s upútavkou na nedeľnú šou slovami: ,,Teraz mám hlas ako pi**? Či čo to tam je na konci panebože?” Kolega Boris Pršo ju však vyviedol z omylu, že povedala “Bičan”. Zuzana Fialová však nie je jediná, kto zostal po zhliadnutí tejto upútavky zaskočený jej “vulgarizmom”, však posúďte sami.

https://www.youtube.com/watch?v=ocrH1KWi1wE

Video: YouTube.com | Foto: Instagram.com, YouTube.com
[/sociallocker]