Uplynulú noc stála celá Bratislava na nohách! Do centra Starého Mesta vtrhli desiatky bitkárov, ktorí prevrátili Ventúrku ulicu hore nohami, pričom vzduchom lietali stoly, stoličky i päste. Na mieste okamžite zasahovala polícia, ktorá spacifikovala viac ako 80 násilníkov!

V stredu v noci zasahovali na Ventúrskej ulici v Bratislave hasiči, policajné a záchranné zložky potom, čo sa v centre mesta strhla hromadná bitka futbalových fanúšikov. Podľa nepotvrdených informácii sa do seba mali pustiť priaznivci klubov Cracovia Krakow a Ajax Amsterdam voči Levski Sofia.

K incidentu, pri ktorom zasahovalo množstvo policajtov, sa vyjadril i primátor Bratislavy Matúš Vallo: “Výtržnosti futbalových fanúšikov v centre Bratislavy sú hrubým prejavom neúcty voči mestu, v ktorom žijeme aj voči ľuďom, ktorí si užívajú jeho otvorenú a priateľskú atmosféru. Nikdy nepochopím ľudí, ktorí spájajú šport, zábavu alebo relax s násilím a ničením všetkého, čo im príde do cesty. Nikdy.”

Ako uviedol primátor i polícia Slovenskej republiky, momentálne je celá vec predmetom vyšetrovania, pričom bližšie informácie budú zverejnené už čoskoro. V spolupráci so Starým Mestom sa aktuálne zabezpečuje upratovanie, monitorovanie škôd a odstránenie následkov krvavej bitky. Na predmetný incident upozornila verejnosť satirická stránka Zomri, ktorá vďaka fanúšikom zdieľala detailný zostrih priamo z miesta činu.

Zostrih videa si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Polícia, Facebook/Matúš Vallo má rád Bratislavu, Zomri, Polícia Slovenskej republiky