Veľká Británia je na nohách potom, čo sa na kráľovskom dvore narodil malý Archie. Synček Meghan a Harryho je rozkošný a za sebou má aj prvé zvítanie s verejnosťou. My však vieme, ako bude vyzerať, keď trošku podrastie. Tento záber je jasný dôkaz!

Malý Archie je na svete len na dva dni, no ihneď po svojom narodení sa stal vo Veľkej Británii témou číslo jedna. Šťastná Meghan a pyšný otecko Harry už stihli svojho drobca predstaviť aj verejnosti a z ich spoločných záberov sála spokojnosť.

Synček, ktorý dostal meno Archie, sa má podľa viacerých názorov momentálne podobať práve na vojvodkyňu, ktorej zábery z detstva hovoria jasnou rečou. Ako každé iné bábätko, aj Archie sa bude časom meniť a v budúcnosti sa očakáva, že sa prekvapivo podá na svojho otca Harryho, po ktorom zdedí ryšavé vlasy, ako aj úsmev. Nebude však môcť používať titul princ, pričom za všetkým stojí jediný dôvod.

Odborníci pritom pre britský Daily Mail vyhotovili fotku malého drobca, na ktorej prezradili jeho podobu o približne päť rokov, foto >>> TU <<<. To, či sa tím expertov trafí do jeho vizáže, alebo bude napokon Archie vyzerať celkom inak, sa dozvieme až o niekoľko rokov.

 

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Instagram/theroyalfamily, Twitter