Je to už pár týždňov, čo si Adela a Viktor povedali svoje ÁNO. Zatiaľ, čo pred svadbou si všetky detaily nechávali pre seba, po veselici sú obaja veľmi zhovorčiví. Novomanželia postupne prezrádzajú situácie, ktoré sa udiali na svadobnej hostine. Naša najznámejšia moderátorka dokonca prezradila, ako vyzerala svadobná noc.

Svadobčania spoločne so zamilovaným párom nemali núdzu o zábavu, o čom svedčí aj fakt, že spať sa išlo až v ranných hodinách. No ako vyzerala prvá noc manželov? „Svadobná noc bola veľmi zaujímavá, nekonala sa. Ale, samozrejme, trošku erotiky tam bolo. Môj muž sa už vtedy vyzliekol od pása donaha, tancoval, ale mal kravatu a tancoval na stole. Kto chcel, si prišiel na svoje,“ priznala Adela pre český topstar.cz.

No Adela sa vyjadrila aj k prognózam, ktoré hovoria o rýchlom zániku ich manželstva práve kvôli desaťročnému vekovému rozdielu. ,,Ja si hovorím, že s týmto človekom je mi dobre a rozumieme si, nech to bude trvať koľkoveľvek, tak mi to za to stojí,“ dodala Viktorova manželka.

Zdroj: play.iprima.cz  |  Foto: Facebook, Instagram