Ondrej Kandráč sa momentálne nemôže sťažovať na nedostatok pracovných príležitostí. Jeho kapela Kandráčovci žne úspechy po celom Slovensku. Ako ale oslavujú s manželkou Erikou Valentína? Jeho odpoveď vás prekvapí!

Ondrej Kandráč (41) tvorí s manželkou Erikou krásny pár už desať rokov a spoločne vychovávajú dve deti. Minulý rok oslávil muzikant svoju 40-ku a od manželky dostal nevšedný dar. Hoci je hudobník pracovne mimoriadne vyťažený, vždy si nájde čas na to, aby bol so svojou rodinou. Pre TV JOJ prezradil, ako a či oslavujú doma deň sv. Valentína.

Sviatok zaľúbených si dvojica vychutná, hoci im musia priať aj hviezdy. Tento rok však pripadol Valentín na štvrtok a Ondrej ho musel stráviť aj pracovne pri natáčaní novej relácie. Situáciu ale vyriešil po svojom: “Aby to nebolo o tom, že pracujem len ja, zapojil som do deja aj moju manželku Eriku a spoločne oslávime tento sviatok nahrávaním novej relácie v TV JOJ,” prezradil, pričom televízia zverejnila aj krásne valentínske fotky.

Aj keď rodáka z Krásnej Lúky spolu s manželkou mnohí považujú za ukážkový pár, Kandráčovi stoja nohami pevne na zemi: “Nemyslím si, že sme nejakým prototypom ideálu. Sme normálne fungujúca rodina so všetkými starosťami a radosťami, so svetlými aj tmavšími dňami. Dôležité je vedieť jeden druhému odpustiť, pretože vždy je to o kompromise. A treba zaspávať tak, aby nikdy nad vami nezhaslo to pomyselné slniečko,” prezrádza recept na šťastné partnerstvo, ktoré podľa neho netkvie len v jednom dni v roku.

Kandráčovci zapózovali na valentínskych záberoch
Dvojica žije v harmonickom manželstve už 10 rokov
Stále sa milujú a vychovávajú syna Ondreja a dcérku Emku
Receptom na šťastné partnerstvo je podľa nich robiť si Valetnína každý deň

Zdroj: joj.sk │ Foto: Instagram