Anna bola krásne šestnásťročné dievča, ktoré bolo v kolektíve obľúbené a navyše sa jej darilo aj v škole. Po nočnej zábave však už nedorazila domov a následne našli jej mŕtve telo. Mladá teenagerka mala pred sebou celý život.

Trebišovčania, ktorí cestou do práce objavili na stĺpe verejného osvetlenia telo mladej dievčiny ostali v poriadnom šoku. Čo sa mohlo stať? Pýtal sa azda každý a ihneď sa začali skloňovať slová ako vražda, či znásilnenie.

Mladá študentka miestnej obchodnej akadémie sa bola v osudnú noc zabávať s priateľmi. Nadránom sa spolu rozlúčili a každý sa vydal svojou vlastnou cestou domov. Jeden kamarát jej navrhol, že ju odprevadí, no odmietla jeho spoločnosť. Cestou ešte telefonovala so svojou matkou, no domov už nikdy nedorazila.

Čo sa jej mohlo stať? Otázka, ktorá vírila v hlave asi každému. Odpoveď na tieto nezodpovedané otázniky a svetlo do tohto smutného prípadu priniesla až súdna pitva. „Z pitvy vyplynulo, že bezprostrednou príčinou smrti bolo udusenie obesením. Na tele nebohej neboli zistené známky mechanického poškodenia spôsobené cudzou osobou,“ informovala košická policajná hovorkyňa Jana Mesárová.

Anka teda spáchala samovraždu: Vyliezla na stĺp a obesila sa na svojom opasku. Čo však mohlo byť príčinou tohto skratového konania? Policajní vyšetrovatelia naďalej pokračujú na objasňovaní tejto tragédie. Z tohto verdiktu sú šokovaní všetci, čo mladú Annu poznali ako veselú a bezstarostnú  dievčinu.

Navonok totiž nič nenasvedčovalo, že by mala nejaké problémy, ktoré by musela riešiť samovraždou. Ani jej správanie v osudnú noc nenasvedčovalo tomu, že sa chystá spraviť tak radikálny krok… Ľudia si nevedia vysvetliť ani to, ako mohla vyliesť na ten osudný stĺp a čo bolo príčinou tohto skratového konania. Jedno je však isté. Domov k tým, ktorí ju milovali sa už nikdy nevráti. Rodina i priatelia budú mať tak najsmutnejšie sviatky v živote.

Zdroj: pluska.sk | Foto: pexels, facebook