Jednou zo súťažiacich na Farme bola Vladimíra Sedlíková, ktorá sa do reality šou dostala v priebehu plánovania svadby. Spochybňovanie jej dlhotrvajúceho vzťahu nastalo pri príchode Romana Adamku, ktorý sa stal jej najväčšou oporou. Posledný večer sa však ich vzťah naštrbil.

Blízke kamarátstvo farmárov pútalo pozornosť od momentu, kedy si padli do oka. Zatiaľ čo Roman bol presvedčený, že si s budúcou nevestou rozumieť vôbec nebude, opak bol pravdou. Až do momentu, kedy nastal posledný večer Farmy, ktorý zahŕňal hudbu a alkohol. Vlaďa sa evidentne poriadne odviazala a potetovanému športovcovi sa to rozhodne nepozdávalo.

Bolo na čase, aby exfarmárka prezradila, čo sa v ten večer udialo. „V ten večer som vybozkávala skoro všetkých. Ja som mala taký pocit, že si myslí, že bol akýmsi panáčikom pre mňa. Čo ma veľmi mrzí lebo to tak určite nebolo. Možno toho tak sklamalo, že väčšinu času som venovala iným farmárom ako jemu,“ uviedla Sedlíková v rozhovore pre cas.sk.

V tejto chvíli sú v kontakte prostredníctvom sociálnej siete. No Vlaďa upozornila, že sa určite stretnú. Je možné, že ich vzťah už nie je taký pevný, keďže Roman sa s niektorými farmármi stretáva pravidelne, no jeho obľúbená kamarátka sa na sociálnej sieti s ním zatiaľ neobjavila na žiadnej fotke.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook