V najbližších dňoch sa na televízií JOJ môžete tešiť na komediálny seriál Prázdniny, kde si zahrali niekoľkí známi českí, ale aj slovenskí herci. Jednou z hlavných postáv je slovenský herec Ľuboš Kostelný (35).

[sociallocker]Seriál Prázdniny sa bude výrazne podobať na slávnu komédiu S tebou mně baví svět. Pôjde o výlet troch mužov, ktorý strávia voľné dni na kopaničiarskej chalupe. No je v tom háčik, muži berú na výlet aj svoje deti, konkrétne ide o šesť detí. Komédia bude určite obsahovať plno vtipných scén, na ktorých sa zabavíme.

Práve Ľuboš Kostelný sa stal jednou z ústredných postáv a celé si to naozaj užíval. No nastal problém, keďže seriál sa natáčal na Myjave. Bolo nutné cestovať aj za hranice Slovenska. Herec spoločne so svojou hereckou kolegyňou Zuzkou Fialovou zažili traumatický moment. Obaja totiž prežili teroristický útok na letisku v Domodedove v Moskve. Je to už šesť rokov, no hercom následky po šoku ostali dodnes.

,,Ja od určitého momentu v svojom živote cestovanie nemám rád. Už vlastne cestovanie nie je pre mňa príjemná predstava. Ideálna dovolenka pre mňa je byť tu,” vyjadril sa Ľuboš pre reláciu Topstar.

Zdroj: Vipstory.sk  |  Foto: Instagram
[/sociallocker]