Talentovaná herečka Petra Vajdová sa takmer pred jedným rokom stiahla do ústrania, no aj keď sa mediálny tlak voči jej osobe zmiernil, problémy sa jej rozhodne nevyhli. Široká verejnosť vrátane jej kolegov vedeli, že je na protialkoholickom liečení, no netušili, kde sa nachádza. Až doteraz!

Keď sa prevalila informácia o Petrinej odvykacej kúre, objavili sa tvrdenia, že sa momentálne nachádza v Pezinku. To sa však nepotvrdilo a bolo jasné, že ide iba o klebetu. Rodina sa rozhodla nepodávať o stave herečky žiadne informácie, čo dostalo aj jej priateľov i kolegov do pomykova.

Dokonca aj dobrá priateľka Elena Podzámska sa pred pár dňami priznala, že netuší, kde sa Vajdová nachádza. Portál Pluska však prišiel s dôkazmi, ktoré jasne dokazujú, že citlivá kráska sa nachádza v liečebni v Českej republike, konkrétne v Kroměříži. Fotografi ju zastihli v parku pri telefonovaní, pričom sa viackrát usmiala a vyzerala omnoho lepšie. V tomto zariadení sa kedysi liečila aj speváčka Iveta Bartošová (†48).

Foto Petry Vajdovej z liečebne nájdete —TU—!

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook